Çevre dostu ve yüksek kaliteli ambalaj malzemeleri

MENA Gate Grup ambalaj malzemeleri sektöründe 2012 yılından bu yana Türkiye pazarında başarıyla faaliyet gösteriyor.

MENA Gate Grup; ithalat, satın alma ve satış alanındaki ortakları ve uzmanlar sayesinde, ambalaj malzemeleri ticaretini üstlenen OnePlus Ambalaj’ı kurdu. Bu şirket, Türkiye ve Orta Doğu’da sağlam müşteri tabanıyla kendi rekabetçi satış ağını oluşturmayı başardı.

Firmamız Türkiye ambalaj malzemeleri pazarına OnePlus markası altında palet streç film, tek kullanımlık eldivenler ve yapışkan bant olmak üzere üç kategoride ambalaj ürünleri sunarak başlamıştır. OnePlus ürünleri günümüzde Türkiye’nin yanı sıra İtalya, Irak ve bazı Avrupa pazarlarını da kapsamaktadır.

Farklı pazarlardaki uzmanlığımız, bize çeşitli müşteri profillerine, uygun fiyatlarla, üstün bir kalite sunma esnekliği ve yeteneği sağladı.

Bu sektörde Özel Marka ilkesini benimsedik. Ambalaj malzemeleri markamız OnePlus, MENA Gate Grup’un markalarından biridir ve Çin, Malezya, Suudi Arabistan ve diğer birçok önde gelen uluslararası üreticide üretilmektedir.

OnePlus ürünleri uluslararası kalite standartlarına göre üretilir ve müşterilerimizin isteklerini karşılaması amacıyla verimlilik testlerine tabi tutulur.

Ürün listemizi, hızla büyüyen pazarın gereksinimlerini karşılayan, topluma hizmet eden ve müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran ürünlerle güncellemek için ambalaj malzemeleri alanındaki AR-GE merkezlerinin sonuçlarını sürekli takip ediyoruz.

Sürekli eğitimli personelimiz aracılığıyla ileri teknoloji ve yazılımları uygulayan gelişmiş yönetim yapımız; teslimat, zamanında sevkiyat ve satış sonrası hizmetlerini içeren üstün bir müşteri hizmeti sunmaktadır.

Ambalaj Malzemeleri Ticaret Sektöründeki stratejik hedefimiz; ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle yüksek güvene dayalı işbirlikleri kurmaktır.