Türk ve Arap mutfağına
uygun gıda ürünleri

MENA Gate Grup olarak gıda sektöründe elde ettiğimiz büyük başarının ve müşterilerimizin güvenini kazanmamızın ardından, istikrarlı kaynak oluşturmak ve güvenilir tedarikçi sağlamak sektördeki ana hedeflerimiz arasındaydı.

Karşılıklı kazanç düşüncesi ve herkes için değeri en üst düzeye çıkarmak amacıyla MENA Gate Grup ile Taybah Peynir Şirketi arasında bir ortaklık kuruldu.

Kahramanmaraş ilinde bulunan Taybah, süt ürünleri ve özellikle geleneksel peynir çeşitlerini üretmek amacıyla 2013 yılında kurulmuş bir firmadır.

MENA Gate Grup, 2016 yılından bu yana yönetimsel deneyimlerini, özellikle gıda pazarındaki bilinirliğini ve uzmanlığını kullanarak tüketicilere tatmin edici ürünler sunmak amacıyla Taybah Süt Ürünleri fabrikasını yönetiyor ve işletiyor.

Güvenilir taze inek sütü kaynaklarını dikkatle seçen Taybah fabrikası, 20’den fazla peynir çeşidi ile tereyağ, sade yağ, labne ve diğer süt ürünlerinin üretimini yapmaktadır.

Modern İtalyan ekipmanları ve günümüz çalışma prensiplerini nesilden nesile taşınan tecrübeyle birleştiren Taybah, çalışmalarını bu temeller üzerine inşa etmiştir.

Sağlık konusuna titizlikle yaklaşan Taybah, uluslararası gıda güvenliği standartlarını göz önünde bulundurarak gerekli olan bu kalite sertifikalarına almıştır: OHSAS 18001, ISO 14001 ve ISO 9001.

Taybah, peynir üretimindeki özgünlüğü sayesinde, tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak doğal ve yüksek besin değeri olan lezzetli ürünleri piyasaya sürme misyonunu üstlenmiştir.