Makul fiyatlar, yüksek besin değeri
ve eşsiz tat

Gıda dağıtımı alanındaki faaliyetlerimiz, tüketicilerin gıda ve içecek taleplerini karşılamak üzere İstanbul ve Gaziantep şehirlerinde 2015 yılında başlamıştır. Bu bağlamda, “Evden Uzakta Olanlar için Ev Lezzetleri” sloganıyla MENA Gate Grup’un bir şirketi olan Yaşam Gıda’yı kurduk ve faaliyetlerine başlattık.

Yaşam Gıda; kurulduğu günlerde öncelikle geleneksel peynir, yumurta, süt ürünleri ve diğer kahvaltılık ürünlere odaklanmıştır.

Günümüze kadar, gıda dağıtımını yaptığımız ürünlere yeşil ve siyah zeytin, zeytinyağı, helva, konserve ürünler, içecekler, İtalyan espresso pod kahvesi ve birçok yeni süt ürünü eklenmiştir.

Türkiye’nin tüm ana şehirlerine ulaşma hedefiyle başladığımız bu süreç, pazarımızın 2016’da Bursa ve Şanlıurfa’yı, 2017’de Mersin’i, 2018’de Kahramanmaraş’ı kapsayacak şekilde genişlemesiyle devam etmektedir.

Yaşam Gıda, periyodik olarak gıda pazarını sistematik bir şekilde inceleyip analiz ederek ürün çeşitliliğini güncellemekte, gereksinim durumunda tüketicilere yeni ürünler ve markalar sunmaktadır.

Ayrıca şirketimiz, gıda pazarındaki tedarikçiler ve üreticilerle karşılıklı yarar sağlayan uzun vadeli işbirliklerine her zaman açıktır.

Uzun vadeli işbirlikleri için markalarımız Reyhan Evi, Taybah ve Lugano Caffé, MENA Gate Grup’un bünyesindeki markalardır.

Süt ürünlerimiz ağırlıklı olarak MENA Gate Grup’un ortaklığında Taybah firmamızın fabrikasında üretilmektedir.

Ürünler çağın gerektirdiği ileri teknolojiyle uluslararası gıda güvenliği standartlarını karşılayarak geleneksel lezzet temeliyle üretilir.

Gıda dağıtımında güçlü olmamızın sebeplerinin başında, kısa süre içinde inşa ettiğimiz ve sorunsuz şekilde çalışan geniş dağıtım ağımız gelmektedir.

Bugün, gıda dağıtımı ağımız Türkiye genelinde 2.000’den fazla küçük ve büyük bakkaliye ve 500’den fazla restoran ve kafeteryaya hizmet vermektedir. 10’dan fazla tam donanımlı minibüs filomuz ve temsilcilerimiz, markalarımızın ve ürünlerimizin belirtilen şehirlerdeki noktalara ulaşmasını sağlıyor.

Yaşam Gıda’daki ana felsefemiz, yüksek kalite ve özgün lezzeti uygun fiyatlarla müşterilerimizin hizmetine sunarak beklentilerin üzerine çıkmaktır.